Nabory do zespołów PRO

Chciałbyś współtworzyć wydarzenia harcerskie oraz doskonalić swoje umiejętności?
A może poszukujesz nowego hobby?

Jeżeli masz co najmniej 16 lat i jeżeli na co najmniej jedno z tych pytań odpowiedziałeś „TAK” – zapraszamy!

Na zgłoszenia Zespoły PRO czekają do 14 września. Jakich osób poszukują? Gdzie kierować pytania i zgłoszenia?

Zespół ds. Promocji i Informacji
Obecnie liczy 5 osób. Zajmuje się promocją harcerstwa na terenie powiatu gliwickiego oraz promocją przedsięwzięć Hufcowych. Grafikę stworzoną przez członków Zespołu oraz fotografów spotkać możecie przeglądając stronę Hufca oraz Fanpage. Jeżeli kiedykolwiek natrafiłeś w jednej z gliwickich gazet na artykuł dotyczący harcerstwa – wiedz, że to sprawka właśnie tego Zespołu 🙂

Członkowie Zespołu poszukują osób, które:
– interesują się dziedzinami lub jedną z dziedzin: grafika, promocja, wizerunek, media, rzecznictwo, social media;
– w łatwy sposób przelewają myśli na papier i chciałyby współtworzyć artykuły dotyczące harcerstwa;
– czują potrzebę rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.

Nie musisz mieć doświadczenia, aby je zdobyć trzeba jednak zrobić pierwszy krok 🙂

Zgłoszenie wraz z krótką informacją na temat swoich zainteresowań oraz drużyną/środowiskiem do którego należysz prześlij na adres: pr@gliwice.zhp.pl. W przypadku pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji !

Zespół Programowy
Niegdyś funkcjonujący, teraz na nowo tworzący się Zespół w Hufcu. Masz zatem wyjątkową okazję być częścią czegoś zupełnie nowego!
Osoby pomagające w przedsięwzięciach programowych mają na swoim koncie wydarzenia takie jak: Rajd św. Jerzego, Dzień Myśli Braterskiej, Oficjalne przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju, 95-lecie harcerstwa na Ziemi Gliwickiej oraz Harcerski Start.

Hufcowy Programowiec poszukuje osób, które:

-mają głowę pełną pomysłów i z chęcią się nimi podzielą;

-niestraszna im organizacja zbiórki na każdy temat;

-chcą tworzyć coś wielkiego dla dużej liczby osób;

-poszukują inspiracji do dalszego działania.

Zgłoszenie wraz z krótką informacją na temat swoich zainteresowań oraz drużyną/środowiskiem do którego należysz prześlij na adres: alicja.janicka@gliwice.zhp.pl . Dodatkowo w dniu 14 września o godzinie 17:00 w Hufcu odbędzie się pierwsze spotkanie Zespołu Programowego.

Do zobaczenia!