Wędrowniczy Kurs Pierwszej Pomocy

Z przyjemnością zapraszamy na kurs WKPP organizowany przez dwa Hufce – Hufiec ZHP Katowice oraz Hufiec ZHP Ziemi Gliwickiej – i prowadzony przez instruktorów Harcerskiej Szkoły Ratownictwa ZHP. Jeśli chcesz zagłębić się w tajniki pierwszej pomocy, zrobić kolejny krok by stać się ratownikiem ZHP, spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach – zgłoś się już dziś!

Terminy i miejsca:
# 26-28 maja 2017 r.   GLIWICE

# 2-4 czerwca 2017 r.   KATOWICE

KOSZT: 120 zł

W tym: ubezpieczenie NNW, obiady, środki opatrunkowe, pozoracyjne oraz materiały programowe, kawiarenka (ciastka, herbata, kawa). Uczestnicy zapewniają sobie produkty na śniadania i kolacje.

Warunki przyjęcia na kurs:
– ukończenie 16. roku życia w roku kalendarzowym, w którym odbywa się kurs;
– członkostwo w ZHP;
– opłacone składki członkowskie.

Po potwierdzeniu udziału przez organizatorów pieniądze należy wpłacić na Konto bankowe:
ZHP Hufiec Katowice
BOŚ Bank 36 1540 1128 2112 7005 2079 0001
tytułem: WKPP, imię nazwisko, hufiec.

Osoby niepełnoletnie muszą mieć ze sobą zgodę rodzica na uczestnictwo w kursie.

Termin zgłoszeń: do 14 maja br.  poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej:

ZAPRASZAMY także Kadrę Pomocniczą oraz Instruktorów Potencjalnych – zainteresowane osoby, które spełniają wymagania, proszone są o bezpośredni kontakt z druhem hm. Robertem Lataczem, z-cą Szefa Harcerskiej Szkoły Ratownictwa (adres e-mail: robert.latacz@zhp.net.pl).

Czuwaj!

kadra kursu WKPP