Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018

W dniach 13.11.2017. – 29.12.2017. prowadzony będzie nabór wolontariuszy 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2018.

Rejestracja odbywać się będzie TYLKO on-line poprzez stronę internetową wolontariusze.wosp.org.pl:

• – wolontariusz pełnoletni samodzielnie dokonuje zgłoszenia do wybranego Sztabu;
  • – wolontariusz niepełnoletni zgłasza się z pomocą opiekuna prawnego.

Należy wybrać Sztab Stowarzyszenia GTW.

Co po wypełnieniu zgłoszenia?

Uwaga:

Ostatnia możliwość podpisania zobowiązania istnieje we wtorek 2 stycznia od godz. 18 do 19 w lokalu Hufca.

Zaczekaj na akceptację zdjęcia przez Fundację WOŚP. A potem koniecznie przyjdź do siedziby Hufca ZHP Ziemi Gliwickiej (al. Przyjaźni 9/9, na parterze) w któryś poniedziałek od godz. 16 do 19. Na miejscu zweryfikujemy Twoje dane oraz odbierzemy od Ciebie podpisane zobowiązanie do rozliczenia się z przeprowadzonej kwesty (istnieje możliwość wydrukowania zobowiązania w siedzibie Hufca). Zobowiązanie osoby niepełnoletniej podpisuje opiekun prawny.

Nie możesz w żaden poniedziałek? Zadzwoń na 603 202 329 lub skontaktuj się mailowo: skarbnik@gliwice.zhp.pl w celu umówienia innego dogodnego terminu.

Przy czym:

• – jeżeli dane wolontariusza zawierają błąd, osoba weryfikująca ma prawo je edytować na prośbę wolontariusza. Jakość zdjęcia sprawdzana i akceptowana jest przez Fundację WOŚP w Warszawie,
  • – po stronie przyjmującej zgłoszenie spoczywa weryfikacja jego zgodności z osobą zgłaszaną,
  • – decyzja o akceptacji zgłoszenia wolontariusza podejmowana jest przez Szefa Sztabu, który ma prawo odrzucić zgłoszenie bez podania przyczyny,
  • – po wysłaniu zgłoszenia on-line wolontariusz zobligowany jest do stawienia się w siedzibie Hufca ZHP Ziemi Gliwickiej w najbliższy poniedziałek po zarejestrowaniu od 16:00 do 19:00. Po tym czasie zgłoszenie zostanie automatycznie anulowane przez Szefa Sztabu.

Regulamin wolontariusza 26 finału WOŚP

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji mailowo lub telefonicznie:

Osoba odpowiedzialna za nabór wolontariuszy:

phm. Antonina Mielcarek

mail: skarbnik@gliwice.zhp.pl