Zlot ZHP 2018

www.gdansk2018.zhp.pl

„PRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ DZIŚ, NIE JUTRO”

To wezwanie do szerszego spojrzenia na świat i podjęcia prawdziwych wyzwań. Ten zlot ma Was zainspirować! Przez 11 dni przyszłorocznych wakacji ponad 10 tysięcy harcerzy ze wszystkich zakątków Polski spotka się w jednym miejscu i będzie się razem uczyć, bawić i na nowo odkrywać, czym jest braterstwo, praca nad sobą i służba!

Miejsce: Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Termin: 6 – 16 sierpnia 2018
Cena i płatność: 850 zł (płatność zostanie rozłożona na 3 raty, przy czym termin płatności 1 raty upływa 10 listopada 2017 r.)
I rata 150 zł płatna do 10 listopada 2017
II rata 350 zł – płatna do 15 marca 2018
III rata 350 zł – płatna do 15 maja 2018

W cenie zlotu zapewniamy:

• wyżywienie
  • zakwaterowanie w namiocie typu „10”
  • infrastrukturę
  • program
  • wyprawkę drużyny zlotowej oraz uczestnika

SZCZEGÓŁY WYJAZDU

NIE JEDZIEMY W MUNDURACH – proszę ubrać się w wygodny strój, harcerską koszulkę i chustę. Dodatkowo proszę spakować ze sobą prowiant na kolację oraz śniadanie oraz coś do picia (najlepiej niegazowanego).

INFORMATOR PRZEDZLOTOWY ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia na zlot przyjmowane są do 8 listopada – formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenia dokonują drużynowi. Maksymalna ilość osób, jaką można zgłosić za jednym razem to 9. Aby zgłosić osoby do patrolu wymagane jest konto na zhp.net.pl

WPŁATY

Wpłat należy dokonać na konto hufca w wyżej wymienionych terminach w tytule przelewu wpisując: DSCZ, imię i nazwisko, drużyna, ZLOT ZHP

• Nr konta: 27 2030 0045 1110 0000 0417 1880 (Bank BGŻ BNP Paribas S.A.)
  • Chorągiew Śląska
  • Hufiec Ziemi Gliwickiej
  • ul. Al. Przyjaźni 9
  • 44-100 Gliwice

CO W PROGRAMIE?

Czeka na Ciebie przygoda!

Zlot ZHP będzie miejscem, gdzie spotkasz swoich rówieśników z całej Polski.

Razem będziecie uczestniczyć w zajęciach programowych na terenie zlotu, w lesie, na plaży i na morzu. Wyruszycie by tropić wyjątkowe tajemnice i nastrój hanzeatyckiego Gdańska, odkryjecie piękno zapierających dech Kaszub. Będziecie pełnić prawdziwą służbę, która pomoże lokalnym społecznościom na Pomorzu.

Wyspa harcerzy

Poprzednio na ogólnopolskim zlocie ZHP spotkaliśmy się w 2010 roku w Krakowie.

Od tego czasu bardzo dużo się zmieniło. Wyzwania, przed którymi stoi harcerstwo i dzisiejsi młodzi ludzie powodują, że już dzisiaj rozpoczęliśmy przygotowania programu zlotu, który zainspiruje Was do działania i pokonywania wyzwań.
Program modułowy, życie codzienne w miasteczku zlotowym, koncerty, dyskusje, ceremonie – to unikalne doświadczenie, które jako uczestnik przeżyć można tylko raz w życiu!

MASZ PYTANIA?

Wszelkich informacji udziela phm. Alicja Janicka