28. Finał WOŚP

Szanowni Państwo,

Odbiór puszek oraz identyfikatorów na 28. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 10.01.2020 r. o godzinie 18:30 w Stacji Artystycznej Rynek w Gliwicach.

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą dowodów tożsamości.

Do zobaczenia!

W dniach 05.11.2019. – 05.12.2019. prowadzony będzie nabór wolontariuszy 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020.

Rejestracja odbywać się będzie TYLKO on-line poprzez stronę internetową iwolontariusz.wosp.org.pl:

• – wolontariusz pełnoletni samodzielnie dokonuje zgłoszenia do wybranego Sztabu;
  • – wolontariusz niepełnoletni zgłasza się z pomocą opiekuna prawnego.

Należy wybrać Sztab Stowarzyszenia GTW (numer sztabu: 335).

Co po wypełnieniu zgłoszenia?

Zaczekaj na akceptację zdjęcia przez Fundację WOŚP. A potem koniecznie przyjdź do siedziby Hufca ZHP Ziemi Gliwickiej (al. Przyjaźni 9/9, na parterze) w  poniedziałek od godz. 17:00 do 18:30. Na miejscu zweryfikujemy Twoje dane oraz wydrukujemy dla Ciebie zobowiązanie do rozliczenia się z przeprowadzonej kwesty (istnieje możliwość wydrukowania zobowiązania w siedzibie Hufca), które zostawisz podpisane w naszej siedzibie.

Uwaga:  Zobowiązanie osoby niepełnoletniej podpisuje opiekun prawny.

Nie możesz w żaden poniedziałek? Zadzwoń na 504 322 410 lub skontaktuj się mailowo: katarzyna.moskala@gliwice.zhp.pl w celu umówienia innego dogodnego terminu.

Przy czym:

• – jeżeli dane wolontariusza zawierają błąd, osoba weryfikująca ma prawo je edytować na prośbę wolontariusza. Jakość zdjęcia sprawdzana i akceptowana jest przez Fundację WOŚP w Warszawie,
  • – po stronie przyjmującej zgłoszenie spoczywa weryfikacja jego zgodności z osobą zgłaszaną,
  • – decyzja o akceptacji zgłoszenia wolontariusza podejmowana jest przez Szefa Sztabu, który ma prawo odrzucić zgłoszenie bez podania przyczyny;
  • – po wysłaniu zgłoszenia on-line oraz otrzymaniu wiadomości mailowej wolontariusz zobligowany jest do stawienia się w siedzibie Hufca ZHP Ziemi Gliwickiej w najbliższy poniedziałek po zarejestrowaniu od 17:00 do 18:30 (pierwszy dyżur WOŚP – 18.11.2019 r.). Po tym czasie zgłoszenie zostanie automatycznie anulowane przez Szefa Sztabu.

Regulamin wolontariusza 28. Finał WOŚP

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji mailowo lub telefonicznie:

Osoba odpowiedzialna za nabór wolontariuszy:

phm. Katarzyna Moskała

tel.: 504 322 410 (kontakt po godz. 16:00)

mail: katarzyna.moskala@gliwice.zhp.pl