Apel Hufca

Dziś o godzinie 17:00 na Placu Piłsudskiego w Gliwicach odbył się uroczysty apel naszego Hufca. W uroczystości wzięło udział ponad 200 zuchów i harcerzy z Gliwic, Toszka i Knurowa.

W tym wyjątkowym wydarzeniu wzięli udział również przyjaciele harcerstwa:

Pani Marta Golbik – Posłanka na Sejm, Członkini Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Harcerstwa, harcerka z 19 Gliwickiej Drużyny Harcerskiej;
Pani Krystyna Szumilas – Posłanka na Sejm, Członkini Śląskiej Rady Przyjaciół Harcerstwa;
Pan Krystian Kiełbasa – Radny Sejmiku Województwa Śląskiego,
Pani Magdalena Budny – Sekretarza Powiatu Gliwickiego, Radna Rady Miasta Gliwice, która reprezentowała Starostę Powiatu Gliwickiego Pana Waldemara Dombka;
Pan Bernard Fic – Radny Rady Miasta Gliwice, który reprezentował Przewodniczącego Rady Miasta Gliwice Pana Marka Pszonaka.

Dziękuję również za przybycie TV Imperium oraz Harcerskiej Służbie Zabezpieczenia za przygotowanie techniczne wydarzenia.

Fotorelacja.