Budżet Obywatelski Województwa Śląskiego

Zbliża się 2020 rok, a wraz z nim szczególne 12 miesięcy dla naszego Hufca – 100-lecie harcerstwa na ziemi gliwickiej. W ramach 100-lecia zaplanowaliśmy cykl 7 wydarzeń, na które zaprosimy nie tylko dawnych i obecnych harcerzy, ale także mieszkańców Powiatu Gliwickiego.

W ramach obchodów 100-lecia odbędzie się m.in. Dzień Myśli Braterskiej, odsłonięcie pamiątkowej tablicy oraz Zlot Hufca. 2020 rok zwieńczymy wydaniem pamiątkowego kalendarium, zawierającego historię ostatnich 100 lat harcerstwa na ziemi gliwickiej.

To wyjątkowe wydarzenie możemy stworzyć wspólnie. Każdy mieszkaniec Województwa Śląskiego może przyczynić się do upamiętnienia 100-lecia harcerstwa na ziemi gliwickiej. Zapewne nasuwa się Tobie na myśl pytanie – w jaki sposób?

Projekt o nazwie „100-lecie harcerstwa na ziemi gliwickiej” bierze udział w głosowaniu w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego. Oto garść informacji:

  • głosowanie trwa w dniach 12 – 30 listopada 2019 r.
  • rodzaj naszego projektu: podregionalny
  • podregion obejmujący powiaty: gliwicki, lubliniecki, tarnogórski oraz miasta na prawach powiatu: Bytom, Gliwice
  • kod projektu: MBO-1366/P4/19
  • opis naszego projektu znajduje się TUTAJ

Każdy mieszkaniec Województwa Śląskiego ma możliwość oddać aż 4 (!) głosy – 1 głos na zadania wojewódzkie oraz 3 głosy na zadania podregionalne. Głosując więc na nasz projekt możesz wybrać także 2 inne projekty podregionalne 🙂

W jaki sposób głosować? 

Aby zagłosować należy wejść TUTAJ . Głosowanie odbywa się jedynie w formie elektronicznej.

Zadanie zostanie przeznaczone do realizacji, jeżeli uzyska co najmniej 50 głosów.

Dziękujemy za każdy oddany głos! Do zobaczenia podczas obchodów 100-lecia harcerstwa na ziemi gliwickiej!