Druh Radosław Jasiński odszedł na wieczną wartę

Druh Harcerz Orli Radosław Jasiński był pogodny, pełny energii i zawsze aktywny. Polem jego działania w Hufcu ZHP Ziemi Gliwickiej była 102 GDH „Brzezinka”. Pełnił służbę na rzecz hufca, jednak miał również czas na rozwój osobisty. Podejmował nowe wyzwania, między innymi na polu szeroko pojętego wodniactwa.

Druh Gorbi odszedł od nas na Wieczną Wartę. Poświęćmy dziś chwilę na wspomnienie tego uśmiechniętego człowieka.

Msza żałobna zostanie odprawiona w dniu 12.04.2021 r. o godz. 10:00 w kościele pw. Świętej Jadwigi – Brzezinka. Z uwagi na obostrzenia związane z sytuacją epidemiczną (limit osób w kościele), prosimy o uczestnictwo we Mszy na zewnątrz kościoła.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po Mszy żałobnej na Cmentarzu Lipowym w Gliwicach przy ul. Poniatowskiego.