Gala z okazji 100-lecia

Gala to jedno z wydarzeń organizowanych w ramach obchodów. Przedsięwzięcie odbędzie się 26 września 2020 roku w Hali Modeli GZUT. Wydarzenie skierowane jest do byłych i obecnych instruktorów Hufca oraz przedstawicieli samorządów, firm, organizacji i stowarzyszeń, które wspierają działania zuchów i harcerzy.

W programie wydarzenia m. in. występy zespołów artystycznych, prezentacja obszarów działania Hufca ZHP Ziemi Gliwickiej, prezentacja ujęć historycznych oraz obecnego ruchu harcerskiego.

Głównym celem tego wydarzenia jest budowanie wspólnoty instruktorskiej, podziękowanie instruktorom za ich pracę włożoną w wychowanie wielu pokoleń. Poprzez to wydarzenie chcemy również podziękować za wsparcie, przybliżyć historię Hufca osobom uczestniczącym w Gali.

KOORDYNATOR:
phm. Marta Bulla
mail: marta.bulla@zhp.net.pl

PARTNER  GALI: