Gliwicki Budżet Obywatelski 2021

 

 

 

 

 

Przed nami kolejna edycja Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego! Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Miasta Gliwice

W ubiegłym roku dzięki wsparciu mieszkańców Gliwic wygraliśmy realizację projektu remont harcówki polegający na remoncie siedziby gliwickich harcerzy przy al. Przyjaźni 9. Remont rozpocznie się 15 lipca i potrwa aż do września.

W tym rok chcemy prosić Was o poparcie projektu „zbiórki zuchów i harcerzy”. Aby wziąć udział w głosowaniu musimy obecnie zebrać 150 podpisów poparcia pod naszym projektem. Każdy podpis jest bardzo cenny!

Jak nam pomóc?

Przeczytaj nasz wniosek – kliknij tutaj.

Podpisz się pod listą poparcia.

Swój podpis poparcia możecie złożyć do poniedziałku – 20 lipca 2020 roku.

Podpis poparcia, nie jest równoznaczny z oddaniem głosu. Głosowanie odbędzie się dopiero na przełomie października i listopada. Dzięki Waszemu poparciu nasz projekt zostanie zakwalifikowany do kolejnego etapu czyli weryfikacji formalnej zadania.

Kontakt:
phm. Katarzyna Moskała
Rzecznik Prasowy Hufca
mail. katarzyna.moskala@gliwice.zhp.pl
tel. 504 322 410