Gra Miejska – Złota Rybka 2018

Już 8 września 2018 roku, podczas Festiwalu Miasta zabierzemy Was w podróż po historycznych miejscach Gliwic. Podczas kilkugodzinnej Gry Miejskiej będziecie mieli okazję nie tylko sprawdzić oraz rozwinąć swoją wiedzę w zakresie historii miasta ale także wykazać się zdolnościami manualnymi oraz kreatywnością.

Każdy z uczestników otrzyma drobny upominek, a najlepszy patrol zostanie nagrodzony na scenie głównej wydarzenia.

UWAGA: Gra oparta jest o kody QR. Podczas gry konieczne jest, aby każdy patrol wyposażony był w co najmniej jeden telefon z dostępem do internetu oraz czytnikiem QR kodów.

Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące Gry:

Dla kogo: dla wszystkich, bez ograniczenia wiekowego. Osoby niepełnoletnie muszą jednak poruszać się z pełnoletnim opiekunem.

Kiedy: 8 września 2018 roku.

Rozpoczęcie gry: 9:30 – 9:45 w lokalu Hufca przy al. Przyjaźni 9.

Zakończenie gry: 14:00 na stoisku Hufca w parku Chopina.

Podsumowanie gry i wręczenie nagród: 17:30 na scenie w parku Chopina.

Patrole: Po grze uczestnicy poruszać będą się w patrolach, w każdym musi być pełnoletni opiekun. Liczebność patroli: 2 – 5 osób.

Zgłoszenia: Patrole zgłaszać należy na adres: gliwice@zhp.pl do dnia 8 września 2018 roku lub do wyczerpania limitu miejsc (50 uczestników), o którym organizator poinformuje na stronie wydarzenia.

Przy zgłaszaniu patrolu prosimy o podanie następujących informacji:

  1. Imiona i nazwiska uczestników (w tym zaznaczenie osób pełnoletnich);
  2. Nazwa patrolu;
  3. Dane kontaktowe – adres e-mail, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.Pytania: Prosimy kierować do phm. Alicji Janickiej – alicja.janicka@gliwice.zhp.pl

Do zobaczenia w sobotę 8 września! 😉