Władze Hufca i dyżury

Dyżury Komendy Hufca odbywają się w siedzibie Hufca przy al. Przyjaźni 9/9 (parter).

ćw. Nikodem Ciomcia

Szef Biura Komendy Hufca
+48 607-202-553
 biuro@gliwice.zhp.pl
Dyżur: wtorek: 16.30 ‐ 18.00


 

Komenda Hufca:

harcmistrz Patryk Rempała

Komendant Hufca
+48 605 202 614
komendant@gliwice.zhp.pl

 

Adrian Doleżyczek

Skarbnik Hufca
+48 603 202 329
mailto:skarbnik@gliwice.zhp.pl

 

podharcmistrz Marta Bulla

Zastępca Komendanta Hufca
+48 603 202 612
marta.bulla@zhp.net.pl

 

przewodnik Aleksandra Zapart

Zastępca Komendanta Hufca
+48 728 710 419
aleksandra.zapart@zhp.net.pl

 

podharcmistrz Sandra Doleżyczek

Członek Komendy Hufca
sandra.dolezyczek@zhp.net.pl

 

przewodnik Anna Pielecka

Członek Komendy Hufca
anna.pielecka@zhp.net.pl

 

przewodnik Dawid Warzecha

Członek Komendy Hufca
dawd.warzecha@zhp.net.pl


 

Komisja Rewizyjna Hufca:

pwd. Damian Sifczyk HR

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Hufca
rewizyjna@gliwice.zhp.pl

 

phm. Kamil Szyjkowski

Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Hufca
kamil.szyjkowski@zhp.net.pl

 

hm. Ewa Seweryn HR

Sekretarz Komisji Rewizyjnej Hufca
ewa.seweryn@zhp.net.pl