Msza Św. w intencji harcerzy oraz odsłonięcie tablicy pamiątkowej

W dniu 06.09.2020 r. ogodz. 15:00 w Kościele pw. Wszystkich Świętych w Gliwicach odbędzie się Msza św. w intencji harcerzy, po której na Placu Rzeźniczym w Gliwicach symbolicznie odsłonimy tablicę upamiętniającą harcerzy. Odsłonięcie tablicy jest wydarzeniem organizowanym w ramach obchodów 100-lecia harcerstwa na ziemi gliwickiej.

Zarówno na Mszę Św. jak i odsłonięcie tablicy pamiątkowej zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa. Z uwagi na obostrzenia związane ze stanem epidemii prosimy o przybycie w maseczkach oraz zachowanie „dystansu społecznego”.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorką wydarzenia – phm. Katarzyną Moskałą – tel. 504322410, e-mail: katarzyna.moskala@gliwice.zhp.pl.