Nabór do Zespołu Programowego

Ruszyły nabory do hufcowych zespołów! W pierwszej odsłonie zaprezentujemy Zespół Programowy – poniżej kilka słów od Druhny Alicji Janickiej, będącej odpowiedzialną za obszar programu w naszym Hufcu:

Nie boisz się wyzwań? Organizacja zbiórek to dla Ciebie za mało? Lubisz czuć satysfakcję, po dobrze wykonanych zadaniach? Zespół Programowy Hufca ogłasza nabór!
Osoby pomagające w przedsięwzięciach programowych mają na swoim koncie wydarzenia takie jak: Rajd św. Jerzego, Dzień Myśli Braterskiej, Oficjalne przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju, Harcerski Start. Ty również możesz stać się jednym z twórców tych imprez!

Hufcowy Programowiec poszukuje osób, które:

  • mają głowę pełną pomysłów i z chęcią się nimi podzielą;
  • niestraszna im organizacja zbiórki na każdy temat;
  • chcą tworzyć coś wielkiego dla dużej liczby osób;
  • poszukują inspiracji do dalszego działania.

Zgłoszenie wraz z krótką informacją na temat swoich zainteresowań oraz drużyną/środowiskiem do którego należysz prześlij na adres: alicja.janicka@gliwice.zhp.pl . Dodatkowo w dniu 30 sierpnia o godzinie 18:00 w Hufcu odbędzie się pierwsze spotkanie Zespołu Programowego.

Razem stwórzmy coś wielkiego!