XX Rajd Świętego Jerzego

Rajd Świętego Jerzego jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez Hufiec ZHP Ziemi Gliwickiej.
W tym roku będziemy brać udział w urodzinowej XX edycji!

XX Rajd Świętego Jerzego odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia 2023 r.

Zachęcamy do zapoznania się z tegorocznym Regulaminem rajdu. 

Odwiedź koniecznie nasz FANPAGE NA FACEBOOKU!

Zgłoszenia na Rajd trwają od 1 do 31 marca 2023 r. Szczegóły zgłoszeń znajdują się w Regulaminie. Na Rajd można zgłosić się za pośrednictwem formularza. Informujemy, że pula miejsc na trasę starszoharcerską została wyczerpana. Nadal przyjmujemy zgłoszenia na trasę zuchową oraz harcerską.

Wszystkie trasy rozpoczynają się w Szkole Podstawowej nr 2 w Toszku. Harcerze i harcerze starsi będą uczestniczyć w Rajdzie przez trzy dni – od piątku do niedzieli. Harcerze powinni pojawić się w szkole w piątek pomiędzy 18.00 a 18.45. Harcerzy starszych zapraszamy w piątek w od 18.45 do 19.30. Dla zuchów Rajd będzie trwał dwa dni. Zuchy na miejsce mogą przyjść w sobotę między 8.30 a 9.30.

Zakończenie Rajdu przewidziane jest na godzinę 12.30 w Toszku.

Jeśli chcesz wziąć udział w Rajdzie jako punktowa/y lub członkini/członek kwaterki, zgłoś się za pośrednictwem formularza.