Harcerska Akcja Letnia 2019

Komendantka Hufca:
phm. Weronika Maciak
mail: komendant@gliwice.zhp.pl

Skarbnik Hufca:
phm. Paulina Król – Skarbnik Hufca
mail: skarbnik@gliwice.zhp.pl
(kontakt w sprawie faktur i wpłat)


Obóz Hufca w Podlesicach

Termin: 10-31.07.2019 r.
Miejsce: Baza Obozowa Hufca Czechowice-Dziedzice w Podlesicach, 42-425 Kroczyce, gmina Kroczyce, powiat zawierciański
Komendantka: phm. Marta Bulla, mail: marta.bulla@zhp.net.pl, tel. 721 051 686
Kwatermistrz: hm. Patryk Rempała, mail: komendant@gliwice.zhp.pl

  1. Informator
  2. Warunki uczestnictwa

Podobóz Szczepu „IGNIS” i 93 GDH „Wieża”
Komendantka: pwd. Sandra Klonek
mail: sandra.klonek@zhp.net.pl
tel.: 518 839 340

Podobóz Szczepu „Uroczysko”
Komendantka: pwd. Emilia Nikiel
mail: emilia.nikiel@zhp.net.pl
tel. 723 601 040

Podobóz Szczepu „Pangea”
Komendantka: phm. Małgorzata Socha
mail: malgorzata.socha@zhp.net.pl

Podobóz 316 GDH „Huragan” i 310 GDHS „Błyskawica”
Komendant: pwd. Dawid Wiater
mail: dawid.wiater@zhp.net.pl
tel. 798 340 475

Podobóz 14 GDH „Szarotka”, 25 GDH „Szarotki”, 26 GDH „Knieje”, 28 GDH „Stokrotki”
Komendantka: phm. Weronika Maciak
mail: weronika.maciak@zhp.net.pl
tel. 662 492 155

Podobóz 95 GDH „Cytadela”
Komendant: Dawid Warzecha
mail: dawid.warzecha@zhp.net.pl
tel. 796 477 193


Kolonia zuchowa VI Szczepu Pangea

Termin: 6-20 lipca 2019 r.
Miejsce: Kuźnica Brzeźnicka, woj. łódzkie
Komendantka: hm. Magdalena Kobryń / phm. Jan Wegehaupt

  1. Informator
  2. Warunki uczestnictwa

Obóz harcerski 9 GDH „Baszta” i 9 GDHS „Lukarna”

Termin: 8-25 lipca 2019 r.
Miejsce: Stanica obozowa “Lipowiec” koło Ustronia
Komendant: phm. Ewa Seweryn, mail: ewa.seweryn@zhp.net.pl
Kwatermistrz: Przemysław Gołasz
Kontakt 9 GDH Baszta – pwd. Piotr Hasiec
mail: piotr.hasiec@zhp.net.pl, tel. 695 516 777
Kontakt 9 GDHS Lukarna – pwd. Zofia Młotkowska,
mail: zofia.mlotkowska@zhp.net.pl, tel. 795 843 220
  1. Informator
  2. Warunki uczestnictwa

Obóz harcerski 12 GDH „Mistral”

Termin: 10-24 lipca 2019 r.
Miejsce: obóz półwędrowny
10-13 lipca → spływ kajakowy rzeką Pilicą
13-24 lipca →Stanica Harcerska Hufca ZHP Łódź Widzew w Zarzęcinie, Zarzęcin 57
Komendant: hm. Michał Janerka, mail: michal.janerka@gliwice.zhp.pl, tel. 698 367 032
Komendant: phm. Katarzyna Moskała, mail. katarzyna.moskala@gliwice.zhp.pl
  1. Informator
  2. Warunki uczestnictwa

SPONSORZY Harcerskiej Akcji Letniej 2019

MATERIAŁY DLA INSTRUKTORÓW I ORGANIZATORÓW:
⇒KLIKNIJ TUTAJ⇐