Warsztaty opiekunów prób na stopnie wędrownicze i członków kapituł stopni wędrowniczych

Kapituła Stopni Wędrowniczych i Zespół Kadry Kształcącej zapraszają na warsztaty opiekunów prób na stopnie wędrownicze i członków kapituł stopni wędrowniczych, które odbędą się w dniach 20-21.01.2018 r. na terenie województwa śląskiego (dokładną informację przekażemy bezpośrednio uczestnikom).

Warunki uczestnictwa w warsztatach:

  • ukończona próba wędrownicza i zdobyty naramiennik wędrowniczy,
  • min. otwarta próba na stopień harcerki orlej/harcerza orlego,
  • przesłanie wypełnionej ankiety zgłoszeniowej dostępnej TUTAJ na adres e-mail ZKK (ksztalcenie@gliwice.zhp.pl) w terminie do 8 stycznia 2018 r.

Koszt: 30 złotych, płatne na konto Hufca po potwierdzeniu uczestnictwa w szkoleniu. Cena obejmuje: jeden nocleg w warunkach turystycznych, ciepły posiłek w sobotę, materiały programowe.

Zapraszamy wszystkich obecnych i przyszłych opiekunów prób oraz członków szczepowych kapituł stopni wędrowniczych. Liczymy, że nasze spotkanie na szkoleniu przyczyni się do podniesienia jakości realizowanych prób na stopnie i rozwinie Wasz warsztat pracy z probantami.

Czuwaj!

KSW i ZKK