WOŚP 2019

UWAGA: Informujemy, że rekrutacja wolontariuszy na 27. Finał WOŚP została zakończona.

Odbiór puszek oraz identyfikatorów odbędzie się 11 stycznia 2019 r. o godzinie 18:00 w Stacji Artystycznej RYNEK w Gliwicach – należy obowiązkowo zabrać ze sobą dokument tożsamości.

 

W dniach 12.11.2018. – 21.12.2018. prowadzony będzie nabór wolontariuszy 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2019.

Rejestracja odbywać się będzie TYLKO on-line poprzez stronę internetową wolontariusze.wosp.org.pl:

  • – wolontariusz pełnoletni samodzielnie dokonuje zgłoszenia do wybranego Sztabu;
  • – wolontariusz niepełnoletni zgłasza się z pomocą opiekuna prawnego.

Należy wybrać Sztab Stowarzyszenia GTW.

Co po wypełnieniu zgłoszenia?

Zaczekaj na akceptację zdjęcia przez Fundację WOŚP. A potem koniecznie przyjdź do siedziby Hufca ZHP Ziemi Gliwickiej (al. Przyjaźni 9/9, na parterze) w któryś poniedziałek od godz. 17:00 do 18:30. Na miejscu zweryfikujemy Twoje dane oraz wydrukujemy dla Ciebie zobowiązanie do rozliczenia się z przeprowadzonej kwesty (istnieje możliwość wydrukowania zobowiązania w siedzibie Hufca), które zostawisz podpisane w naszej siedzibie.

Uwaga:  Zobowiązanie osoby niepełnoletniej podpisuje opiekun prawny.

Nie możesz w żaden poniedziałek? Zadzwoń na 603 202 612 lub skontaktuj się mailowo: katarzyna.moskala@gliwice.zhp.pl w celu umówienia innego dogodnego terminu.

Przy czym:

  • – jeżeli dane wolontariusza zawierają błąd, osoba weryfikująca ma prawo je edytować na prośbę wolontariusza. Jakość zdjęcia sprawdzana i akceptowana jest przez Fundację WOŚP w Warszawie,
  • – po stronie przyjmującej zgłoszenie spoczywa weryfikacja jego zgodności z osobą zgłaszaną,
  • – decyzja o akceptacji zgłoszenia wolontariusza podejmowana jest przez Szefa Sztabu, który ma prawo odrzucić zgłoszenie bez podania przyczyny;
  • – po wysłaniu zgłoszenia on-line wolontariusz zobligowany jest do stawienia się w siedzibie Hufca ZHP Ziemi Gliwickiej w najbliższy poniedziałek po zarejestrowaniu od 17:00 do 18:30. Po tym czasie zgłoszenie zostanie automatycznie anulowane przez Szefa Sztabu.

Regulamin wolontariusza 27. Finału WOŚP

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji mailowo lub telefonicznie:

Osoba odpowiedzialna za nabór wolontariuszy:

phm. Katarzyna Moskała

tel.: 603 202 612

mail: katarzyna.moskala@gliwice.zhp.pl