Gliwicki Budżet Obywatelski

KLIKNIJ TUTAJ

ABY ZAGŁOSOWAĆ

Przed nami kolejna edycja Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego! Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Miasta Gliwice

W tym roku dzięki wsparciu mieszkańców Gliwic, numerem jeden na liście projektów ogólnomiejskich jest projekt przygotowany przez nasz Hufiec.

Nazwa projektu: remont harcówki

Od 2009 r. – już 10 lat – siedzibą naszego Hufca jest lokal przy al. Przyjaźni 9. W czasie ostatnich 4 lat udało nam się odświeżyć wszystkie pomieszczenia, pozyskać nowe (używane) meble, wyremontować łazienkę, wymienić okna, pozbyć się wykładzin i odrestaurować parkiet.

Przed nami kolejne wyzwanie – nasz lokal nie przeszedł gruntownego remontu od co najmniej 20 lat, obecnie ściany, podwieszany sufit i oświetlenie wymaga koniecznego remontu i wymiany. Remont harcówki czyli siedziby gliwickich harcerzy – to jeden z naszych celów na 2020 roku – rok 100-lecia harcerstwa na ziemi gliwickiej!

Jak nam pomóc?

Swój głos oddać możecie do 23 września 2019 r. (poniedziałku).

Co najważniejsze: głosując na projekt „REMONT HARCÓWKI” nie musicie rezygnować z wybranego przez siebie projektu dzielnicowego.

Każdy mieszkaniec Gliwic ma bowiem do dyspozycji dwa głosy – jeden głos może oddać na projekt ogólnomiejski, a drugi – na projekt dzielnicowy.

Jak oddać głos? Poniżej prezentujemy dwa proste kroki:

1. Głosowanie elektroniczne – możliwe jest poprzez e-formularze dostępne do 23 września do godz. 20:00. E-formularze zostaną udostępnione na stronie Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego, lub
  2. Głosowanie w formie papierowej – papierowe formularze do głosowania dostępne będą w dniach 2 – 23 września 2019 r. w ponad dwudziestu punktach konsultacyjnych.

Pamiętajcie – mamy czas do 23 września 2019 r. (poniedziałku).

Poniżej znajdziesz nasz wniosek wraz z załącznikami:

1. Wniosek.
2. Załącznik nr 1 – projekt remontu lokalu.
3. Załącznik nr 1 – wizualizacja projektu:

4. Załącznik nr 2 – dokumentacja zdjęciowa lokalu:

Kontakt:
hm. Patryk Rempała