Gliwicki Budżet Obywatelski

Przed nami kolejna edycja Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego! Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Miasta Gliwice.

W tym roku również Hufiec ZHP Ziemi Gliwickiej zgłasza swój projekt do realizacji w 2020 roku.

Nazwa projektu: remont siedziby gliwickich harcerzy

Od 2009 r. – już 10 lat – siedzibą naszego Hufca jest lokal przy al. Przyjaźni 9. W czasie ostatnich 4 lat udało nam się odświeżyć wszystkie pomieszczenia, pozyskać nowe (używane) meble, wyremontować łazienkę, wymienić okna, pozbyć się wykładzin i odrestaurować parkiet.

Przed nami kolejne wyzwanie – nasz lokal nie przeszedł gruntownego remontu od co najmniej 20 lat, obecnie ściany, podwieszany sufit i oświetlenie wymaga koniecznego remontu i wymiany. Remont siedziby gliwickich harcerzy – to jeden z naszych celów na 2020 roku – rok 100-lecia harcerstwa na ziemi gliwickiej!

Jak nam pomóc?

Co najważniejsze. Czas nagli! Na Wasze poparcie czekamy do 18 marca 2019 r. (poniedziałku).
Wyraźcie poparcie dla naszego projektu poprzez podpisanie się pod wnioskiem.

Aby nasz projekt przeszedł etap formalny musi zyskać poparcie co najmniej 150 mieszkańców Gliwic. Dlatego prosimy Was o pomoc, bez Was się nie uda! Możecie pomóc na kilka sposobów:

  1. przychodząc do siedziby Hufca przy al. Przyjaźni 9 i podpisując się na liście poparcia – dyżury: każdy poniedziałek od 15:30 do 19:00,
  2. pobierając, drukując listę poparcia i zbierając podpisy od znajomych, rodziców, sąsiadów, harcerzy, wędrowników, instruktorów mieszkających w Gliwicach. Wydrukowane listy poparcia, które można zabrać ze sobą dostępne są w biurze Komendy Hufca.

Pamiętajcie, mamy czas do 18 marca 2019 r. (poniedziałku).


Przeczytajcie nasz wniosek wraz z załącznikami.

1. Wniosek.
2. Załącznik nr 1 – projekt remontu lokalu.
3. Załącznik nr 1 – wizualizacja projektu:

4. Załącznik nr 2 – dokumentacja zdjęciowa lokalu:

Kontakt:
hm. Patryk Rempała
Komendant Hufca
mail. komendant@gliwice.zhp.pl