Biwaki, rajdy i wycieczki.

Informuję, że ukazała się uchwała Komendy Hufca ZHP Ziemi Gliwickiej nr 4/2018 z dnia 22 stycznia 2018 roku w sprawie zasad zatwierdzania i rozliczania biwaków, wycieczek, rajdów i innych imprez w Hufcu ZHP Ziemi Gliwickiej.

W nowej uchwale biwakowej zostały usunięte postanowienia dotyczące ubezpieczenia NNW, które Komenda Hufca wykupuje na cały rok harcerski dla wszystkich. Został również usunięty wzór nr 15 – lista odpłatności, która również nie jest już wymagana.

Przypominam, że szczegółowo opisany proces zatwierdzania biwaków i wyjazdów można znaleźć na stronie: Strefa drużynowego -> Materiały dla drużynowych -> Wyjazdy – biwaki, rajdy, wycieczki – jak zatwierdzić?

Informuję również, że na stronie internetowej zostały zamieszczone jednostronne wzory zgód.

Dodatkowych informacji dotyczących zatwierdzania biwaków i wycieczek udziela dh. phm. Magdalena Bogucka – Zastępczyni Komendanta Hufca.