Opis i program stulecia

W ramach trwających 10 miesięcy obchodów 100-lecia harcerstwa na ziemi gliwickiej, zaplanowaliśmy kilka wydarzeń zaadresowanych nie tylko do zuchów, harcerzy i instruktorów naszego Hufca. 

Do udziału w obchodach zapraszamy także mieszkańców Gliwic oraz powiatu gliwickiego, ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców Knurowa – w którym harcerstwo przeżywa swój renesans oraz Toszka. Rok 2020 to również 20-lecie odrodzenia harcerstwa na ziemi toszeckiej.

Poniżej przedstawiliśmy szczegółowe informacje na temat obchodów 100-lecia. Oprócz ośmiu ogólnohufcowych przedsięwzięć odbędą się także wydarzenia towarzyszące, które zostały włączone w obchody 100-lecia harcerstwa na ziemi gliwickiej. 

Uwaga: Ze względu na stan epidemii wydarzenia zaplanowane w miesiącach kwiecień – czerwiec 2020 roku odbędą się w miesiącach lipiec – listopad 2020 roku. O dokładnych terminach informować będziemy na bieżąco.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WYDARZENIACH: 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O: