Zuchy, Druhny i Druhowie!

Zapraszamy Was na obchody Narodowego Święta Niepodległości! W tym roku zapraszamy Was na grę, defiladę oraz obchody na Placu Józefa Piłsudskiego oraz pod pomnikiem ku czci żołnierzy francuskich poległych w latach 1920-1922 w Parku Starokozielskim.

9:45 – 10:00 – rejestracja na grę dla harcerzy i harcerzy starszych  10:00 – 11:00 – gra w Parku Chopina dla harcerzy i harcerzy starszych
11:30 – zbiórka pod hufcem (nie dotyczy zuchów) 12:00 – gra w Parku Chopina dla zuchów14:00 – zbiórka na placu Piłsudskiego (dotyczy tylko zuchów)
15:15 – zakończenie obchodów na Placu Piłsudskiego
15:15 – złożenie kwiatów w Parku Starokozielskim
15:30/16:00 – zakończenie obchodów

Harcerska Służba Zabezpieczenia
Poszukujemy około 10 osób, do Harcerskiej Służby Zabezpieczenia, której zadaniem będzie pomoc w utrzymaniu porządku i bezpieczeństwa na Placu Piłsudskiego. Do zadań grupy będzie należało ogrodzenie placu oraz pilnowanie by publiczność nie wchodziła w wygrodzone strefy, w szczególności zadbanie o to podczas salw honorowych. Wymagania – ukończone lat 15, pełne umundurowanie, w tym nakrycie głowy.

Reprezentacja Hufca w Parku Starokozielskim
Po obchodach na Placu Piłsudskiego, grupa około 20 najlepiej umundurowanych osób, wraz z Pocztem Sztandarowym oraz przedstawicielem Komendy Hufca zostanie przewieziona podstawionym autobusem do Parku Starokozielskiego na dalszą część uroczystości.

Kontakt w sprawie gry:
phm. Sandra Doleżyczek, sandra.dolezyczek@zhp.net.pl, tel.884 839 340